PORTAL BRANŻOWY OZE i OCHRONY ŚRODOWISKA. Nie może zabraknąć w nim Twojej FIRMY!!! Tutaj znajdziesz interesujących Cię partnerów biznesowych ich produkty i usługi. Złożysz im zapytanie ofertowe. Zlecisz odbiór odpadów. Zlecisz montaż instalacji fotowoltaicznej. Uzyskasz fachową pomoc od ekspertów branży.

 
 
 
 

Dodano 2022-06-13 ( komentarzy 0)

Można jeszcze aplikować o środki na napisanie wniosku LIFE w ramach tzw. Inkubatora LIFE. Zbliża się koniec drugiego etapu naboru.

Wróć do listy artykułów
Można jeszcze aplikować o środki na napisanie wniosku LIFE w ramach tzw. Inkubatora LIFE. Zbliża się koniec drugiego etapu naboru.
Można jeszcze aplikować o środki na napisanie wniosku LIFE w ramach tzw. Inkubatora LIFE. Zbliża się koniec drugiego etapu naboru.

Przypominamy o możliwości aplikowania o środki na napisanie wniosku LIFE w trwającym naborze NFOŚiGW w ramach programu priorytetowego „Współfinansowanie programu LIFE Część 1) Wsparcie krajowe projektów LIFE w perspektywie finansowej 2021-2027” (Inkubator wniosków LIFE).

Inkubator wniosków LIFE to niepowtarzalna szansa dla polskich wnioskodawców na pozyskanie dofinansowania w wysokości do 80 tys. zł na napisanie wniosku LIFE, który zostanie złożony w najbliższym naborze LIFE, organizowanym przez Komisję Europejską.

Drugi termin składania wniosków upływa 15 czerwca b.r., po nim zostanie już tylko jeden etap.

17 maja Komisja Europejska opublikowała zaproszenia do składania wniosków LIFE, a budżet Programu LIFE na lata 2021-2027 to ponad 5,4 mld EUR.

Czasu na przygotowanie wniosku LIFE jest więc coraz mniej, dlatego zachęcamy do aplikowania w naborze do Inkubatora wniosków LIFE, który będzie trwał do 29.07.2022 r. i jest prowadzony w trzech etapach:

a)     Etap 1 – od 16.03.2022 r. do 29.04.2022 r. (zakończony)

b)     Etap 2 – od 30.04.2022 r. do 15.06.2022 r. (w toku)

c)      Etap 3 – od 16.06.2022 r. do 29.07.2022 r.

Bezzwrotna dotacja w wysokości do 80 tys. zł, którą można pozyskać w ramach Inkubatora wniosków LIFE, może być przeznaczona na pokrycie kosztów związanych z przygotowaniem wniosku LIFE i będzie wypłacana w formie ryczałtu, w 4 lub 5 transzach.

Zachęcamy do skorzystania z Inkubatora wniosków LIFE, wszystkie szczegóły są jak zawsze dostępne na naszej stronie internetowej.

Jednocześnie zapraszamy do udziału w zaplanowanym na 14 czerwca Dniu Informacyjnym LIFE. To spotkanie będzie niepowtarzalną okazją do przedyskutowania na żywo pomysłów na konkretne projekty zarówno z obecnymi Beneficjentami Programu LIFE, jak i ze specjalistami Krajowego Punktu Kontaktowego LIFE.

Rejestracja na spotkanie: https://www.gov.pl/web/nfosigw/formularz-potwierdzajacy-udzial-w-dniu-informacyjnym-life-2022-14-czerwca-2022-r

Serdecznie zapraszamy!

ŹRÓDŁO I SZCZEGÓŁYMożna jeszcze aplikować o środki na napisanie wniosku LIFE w ramach tzw. Inkubatora LIFE. Zbliża się koniec drugiego etapu naboru. - Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez RPP-EKO i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://ekolupka.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę