PORTAL BRANŻOWY OZE i OCHRONY ŚRODOWISKA. Nie może zabraknąć w nim Twojej FIRMY!!! Tutaj znajdziesz interesujących Cię partnerów biznesowych ich produkty i usługi. Złożysz im zapytanie ofertowe. Zlecisz odbiór odpadów. Zlecisz montaż instalacji fotowoltaicznej. Uzyskasz fachową pomoc od ekspertów branży.

 
 
 
 

O nas

Dzień Dobry,

 

Miło nam, że tutaj zaglądasz,

 

Od 1998 roku lat działam w branży Ochrony Środowiska, Odnawialnych Źródeł Energii i dziedzin pokrewnych.

 

Zaczęło się od praktyk studenckich w Wydziale Ochrony Środowiska Urzędu Miasta :)))

Po studiach był staż w RDOŚu ;)) a potem zatrudniono mnie w zakładzie gospodarki odpadami jako referenta ds. ochrony środowiska.

Po krótkim czasie zostałem dumnym specjalistę ds. ochrony środowiska ;) i pełnomocnikiem Zarządu ds. zintegrowanego systemu zarządzania środowiskowego i jakością wg norm ISO 9001 i 14001 w jednej z najstarszych w kraju firm zajmujących się odpadami fotochemicznymi i elektroodpadami /ZSEE - 7 oddziałów w Polsce/. 

W międzyczasie  trafiłem do branży OZE, by zostać kierownikiem biura sprzedaży u jednego z pierwszych i największych producentów modułów PV w naszym kraju.

Zdarzył się też ponad trzyletni “epizod” piastowania stanowiska Kierownika Działu Administracji u jednego z największych polskich producentów kostki brukowej. 

Obecnie koordynuję obszar ochrony środowiska w kilku polskich fabrykach produktów spożywczych mrożonych.

Równolegle od ponad dziesięciu lat jako wykładowca dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami Uczelni Wyższej.

 

Na wszystkich etapach mojej dotychczasowej pracy niezwykle nużyło mnie ciągłe poszukiwanie oferentów i firm do współpracy.

Brakowało mi jednego konkretnego miejsca, w którym znalazłbym np. odbiorcę odpadów, zleciłbym badania środowiskowe, prosiłbym o wycenę instalacji OZE, zaprosiłbym do przetargu wykonawców wszelkich usług branżowych itp.

 

Zamysłem stworzenia tego Portalu jest skupienie w jednym miejscu firm i ich ofert, produktów z branży ochrony środowiska, odnawialnych źródeł energii i innych eko pokrewnych :)

Dostarczenie narzędzia pozwalającego na szybki kontakt w branży.

Stąd wzięła się nazwa portalu www.ekolupka.pl  :)))

 

Chętnie skorzystam z Waszych ofert, doświadczeń jak i również  podzielę się również swoją wiedzą.


 

To miejsce jest dla Was… Rozwijamy je wspólnie !!!

 

Administrator Portalu 

 

 

Wszystkich chętnych do publikacji artykułów branżowych zapraszam do kontaktu na email: admin@ekolupka.pl 

 

Na powyższy e-mail przyjmę również wszelkie konstruktywne opinie i sugestie dotyczące funkcjonalności Naszego Portalu. 

Proszę o wyrozumiałość - dopiero się rozwijamy - jeśli zauważysz jakiekolwiek, błędy niedogodności śmiało pisz ;)

 
  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez RPP-EKO i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://ekolupka.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę