PORTAL BRANŻOWY OZE i OCHRONY ŚRODOWISKA. Nie może zabraknąć w nim Twojej FIRMY!!! Tutaj znajdziesz interesujących Cię partnerów biznesowych ich produkty i usługi. Złożysz im zapytanie ofertowe. Zlecisz odbiór odpadów. Zlecisz montaż instalacji fotowoltaicznej. Uzyskasz fachową pomoc od ekspertów branży.

 
 
 
 

Dodano 2023-09-15 ( komentarzy 0)

Pierwszy krok do ESG - OBLICZANIE ŚLADU WĘGLOWEGO - szkolenie online

Wróć do listy artykułów
Pierwszy krok do ESG - OBLICZANIE ŚLADU WĘGLOWEGO - szkolenie online
Pierwszy krok do ESG - OBLICZANIE ŚLADU WĘGLOWEGO - szkolenie online

Zaproszenie na szkolenie pn. „OBLICZANIE ŚLADU WĘGLOWEGO ORGANIZACJI”

szczegóły na temat szkolenia prezentyjemy w materiale video link: https://youtu.be/_anMXjI5fGg?si=TLla-R-ZF7-sWIXu

Prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać na adres: biuro@rpp-eko.pl

Formularz można pobrać tutaj:https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1wjshPhJE7ekaNWruEH4XQJ2pYnF_c2QF

Zgłoszenie należy nadesłać najpóźniej do 2 dni roboczych przed datą szkolenia (po tym terminie prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 607-916-454, w celu upewnienia się czy są jeszcze miejsca).

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez RPP-EKO i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://ekolupka.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę