PORTAL BRANŻOWY OZE i OCHRONY ŚRODOWISKA. Nie może zabraknąć w nim Twojej FIRMY!!! Tutaj znajdziesz interesujących Cię partnerów biznesowych ich produkty i usługi. Złożysz im zapytanie ofertowe. Zlecisz odbiór odpadów. Zlecisz montaż instalacji fotowoltaicznej. Uzyskasz fachową pomoc od ekspertów branży.

 
 
 
 

Dodano 2023-07-13 ( komentarzy 0)

REWOLUCJA PLASTIKOWA?

Wróć do listy artykułów
REWOLUCJA PLASTIKOWA?
REWOLUCJA PLASTIKOWA?

ZAPOWIEDŹ SERII PREZENTACJI DOTYCZĄCYCH :

- USTAWY SUP SINGLE USE PLASTIC

- ROP Rozszerzonej Odpowiedzialności Producenta

- Opłaty produktowej

- Rozporządzenia PPWR Proposal Packaging and Packaging Waste

 

Zapraszamy do Subskrybcji naszego kanału, aby nie ominąć ważnych dla Was publikacji link: https://www.youtube.com/channel/UCKXFiB-W4l2GXApgGiaU00w

 

bezpośredni ling do materiałów  REWOLUCJA PLASTIKOWA - YouTube

 

W kolejnych publikacjach poruszymy tematy:

 

1. Zmniejszenie stosowania
2. Zakaz wprowadzania do obrotu
3. Wymóg oznakowania produktów
4. Wymóg Finansowania Kosztów
5. Podnoszenie świadomości ekologicznej
6. Obowiązki ewidencyjne i sprawozdawcze
7. Autoryzowany Przedstawiciel
8. Upoważniony Przedstawiciel
9. Planowane Koszty
10. Rejestracja w rejestrze BDO
11. Wejście w życie przepisów
12. Wykorzystanie “zapasów”
13. ROP a opłata produktowa – projekty ustaw
14. PPWR –Proposal Packaging and Packaging Waste - Rozporządzenie
15. Podsumowanie

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez RPP-EKO i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://ekolupka.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę