PORTAL BRANŻOWY OZE i OCHRONY ŚRODOWISKA. Nie może zabraknąć w nim Twojej FIRMY!!! Tutaj znajdziesz interesujących Cię partnerów biznesowych ich produkty i usługi. Złożysz im zapytanie ofertowe. Zlecisz odbiór odpadów. Zlecisz montaż instalacji fotowoltaicznej. Uzyskasz fachową pomoc od ekspertów branży.

 
 
 
 

Dodano 2023-08-10 ( komentarzy 0)

TO KONIEC DIESLA?
TO KONIEC DIESLA?

W materiale video dostępnym pod linkiem: https://youtu.be/zBzjNqqkW68

postaram się odpowiedzieć na pytanie: "czy to już koniec DIESLA"?

omówię zagadnienia:

- Projekt Rozporządzenia Ministra Cyfryzacji dotyczący zakresu danych udostępnianych w postaci elektronicznej z centralnej ewidencji pojazdów,

- Nowe przepisy o strefach czystego transportu. Norma EURO przyznawana "z automatu"

- Nowy pomysł na nalepki w strefach czystego transportu

- Wyrok na stare diesle przesądzony. Ekspresowe tempo prac!!!

- jak powstają Strefy Czystego Transportu w miastach:
- Kraków
- Warszawa
- Wrocław
- Łodzi, Poznaniu i Gdańsku, Bydgoszczy

- UNIA EUROPEJSKA -Silnik Diesla i benzynowy skazane na śmierć w 2035 roku?

- Najczęściej zadawane pytania o strefy czystego transportu w Polsce

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez RPP-EKO i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://ekolupka.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę