PORTAL BRANŻOWY OZE i OCHRONY ŚRODOWISKA. Nie może zabraknąć w nim Twojej FIRMY!!! Tutaj znajdziesz interesujących Cię partnerów biznesowych ich produkty i usługi. Złożysz im zapytanie ofertowe. Zlecisz odbiór odpadów. Zlecisz montaż instalacji fotowoltaicznej. Uzyskasz fachową pomoc od ekspertów branży.

 
 
 
 
Ameba Recykling Sp. z o.o.
Biskupice 41A 56-500 Syców Dolnośląskie
665852583 jarek@ameba.com.pl

Ameba Recykling Sp. z o.o.

Informacje o firmie

Długoletnie doświadczenie

Divider Image

Firma AMEBA RECYKLING Sp. z o. o. powstała na fundamencie Przedsiębiorstwa Obrotu Surowcami Wtórnymi AMEBA, która od roku 1997 zajmuje się obrotem surowcami wtórnymi na terenie Polski i za granicą. Znani jesteśmy, jako wiodący podmiot w zakresie gospodarki metalami kolorowymi, szczególnie złomu aluminium. Stale się rozwijamy inwestując nasze siły i środki w nowe technologie przyjazne środowisku. Obecnie, dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu, jesteśmy w stanie świadczyć usługi cięcia, zagęszczania i rozdrabniania odpadów metalowych.

Zaufało nam już wielu kontrahentów z kraju i zza granicy dzięki naszym mocnym stronom:
- wieloletnie doświadczenie w branży surowców
- stabilna pozycja na rynku
- rozbudowany park maszynowy
- wykwalifikowana załoga
- płynny system płatności

Jesteśmy otwarci na nowych kontrahentów, którzy podejmą z nami długoletnią, owocną współpracę.

Prezentacja video

 Odtwórz film, wybierając z listy:

  • 1 video - kliknij i zobacz
 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez RPP-EKO i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://ekolupka.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę