PORTAL BRANŻOWY OZE i OCHRONY ŚRODOWISKA. Nie może zabraknąć w nim Twojej FIRMY!!! Tutaj znajdziesz interesujących Cię partnerów biznesowych ich produkty i usługi. Złożysz im zapytanie ofertowe. Zlecisz odbiór odpadów. Zlecisz montaż instalacji fotowoltaicznej. Uzyskasz fachową pomoc od ekspertów branży.

 
 
 
 
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o., oddział Eneria
Izabelin-Dziekanówek, ul. Modlińska 11 05-092 Łomianki Mazowieckie
222013660 eneria@eneria.pl

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o., oddział Eneria

Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Pompy ciepła , Elektrownie słoneczne / Fotowoltaika / PV , Biopaliwa , Magazynowanie energii , Ogniwa paliwowe

Adres i dane kontaktowe:

05-092 Łomianki, Izabelin-Dziekanówek, ul. Modlińska 11,
Mazowieckie

pokaż numer telefonu

pokaż stronę www

Ocena firmy:

0/5 [ zobacz opinie ]

Informacje o firmie

Eneria powstała 25 lat temu w odpowiedzi na rosnące wymagania sektora elektroenergetycznego w zakresie dostawy najwyższej jakości produktów i usług. Posiadając potencjał i wiedzę, wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom rynku, stając się przedstawicielem Caterpillar w Polsce. Działamy w ramach francuskiej firmy Monnoyeur, a obecnie jesteśmy oddziałem Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. Obecnie Eneria składa się z 4 oddziałów, w których zatrudnionych jest łącznie ponad 180 osób.

Zapewniamy kompletne rozwiązania techniczne i technologiczne w zakresie zapotrzebowania w energię.  Specjalizujemy się w projektowaniu, budowie, konserwacji oraz serwisie silników i agregatów. Prowadzimy projekty kogeneracyjne, biogazowe i elektryczne, a od 2023 roku, w związku z wprowadzaną transformacją energetyczną utworzyliśmy dział OZE, Dekarbonizacji i Rozwoju, aby wspierać naszych Klientów w drodze do zeroemisyjności. Oferujemy panele fotowoltaiczne i kolektory słoneczne, magazyny energii, a także agregaty wodorowe.

Naszą misją jest oferowanie najwyższej jakości produktów i usług wynikających z przyjętych standardów. Wypełniamy ją poprzez realizację projektów, bazując na doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszych inżynierów i projektantów. Dzięki nim jesteśmy w stanie tworzyć produkty idealnie dopasowane do oczekiwań naszych partnerów. Wykorzystujemy do tego zarówno sprawdzone już pomysły, jak i własne, autorskie rozwiązania techniczne.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez RPP-EKO i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://ekolupka.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę