PORTAL BRANŻOWY OZE i OCHRONY ŚRODOWISKA. Nie może zabraknąć w nim Twojej FIRMY!!! Tutaj znajdziesz interesujących Cię partnerów biznesowych ich produkty i usługi. Złożysz im zapytanie ofertowe. Zlecisz odbiór odpadów. Zlecisz montaż instalacji fotowoltaicznej. Uzyskasz fachową pomoc od ekspertów branży.

 
 
 
 
Eko House Technologie Ekologiczne
Jana Nowaka 6/lok.3 62-330 Nekla Wielkopolskie
603310919 doradcahandlowy@eko-house.info

Eko House Technologie Ekologiczne

Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Adres i dane kontaktowe:

62-330 Nekla, Jana Nowaka 6/lok.3,
Wielkopolskie

Ocena firmy:

0/5 [ zobacz opinie ]

Informacje o firmie

Frima Eko House Technologie Ekologiczne zajmuje się sprzedażą biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Polski oraz poza jej granicami.

Urządzenia, które Państwu oferujemy są zgodne z normą PN-EN 12566-3: 2005+A2: 2013. Charakteryzuje je niezwykle wysoka efektywność oraz długa żywotność. Zastosowana nowoczesna technologia sprawia, że koszty ekslopatacji są niskie, a obsługa urządzenia jest niebywale łatwa. Atutem biologicznych oczyszczalni VH jest wysoki paramert oczyszczania ścieków, dzięki czemu oczyszczone ścieki możemy wykorzystać jako woda techniczna, np. do nawadniania ogrodu. 

Biologiczne oczyszczalnie ścieków VH zostały docenione jako rozwiązanie praktyczne i redukujące koszty utylizacji ścieków. O wysokiej jakości dostarczanych przez nas oczyszczalni i usług świadczą trzy prestiżowe nagrody, Złoty Laur Konsumenta 2023 w Kategorii Jakość i innowacyjność branży budowlanej, Laur Klienta Odkrycie Roku 2022 w kategorii Ekologiczne strategie w biznesie, a także Godło Najwyższej jakości QI dla biologicznych oczyszczalni ścieków VH. Zdobycie nagród jest potwierdzeniem, że marka Eko House Technologie Ekologiczne niezmiennie stosuje najwyższe standardy, gwarantujące swoim Klientom otrzymanie produktu na najwyższym poziomie.

 
 

 

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez RPP-EKO i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://ekolupka.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę