PORTAL BRANŻOWY OZE i OCHRONY ŚRODOWISKA. Nie może zabraknąć w nim Twojej FIRMY!!! Tutaj znajdziesz interesujących Cię partnerów biznesowych ich produkty i usługi. Złożysz im zapytanie ofertowe. Zlecisz odbiór odpadów. Zlecisz montaż instalacji fotowoltaicznej. Uzyskasz fachową pomoc od ekspertów branży.

 
 
 
 
ElecTrick Krzysztof Folwarski
ul. Stefana Żeromskiego 6A 34-500 Zakopane Małopolskie
787232133 elektrykzakopane@gmail.com

ElecTrick Krzysztof Folwarski

Informacje o firmie

polecana firma

Branże w których działa firma

Pozostałe

Adres i dane kontaktowe:

34-500 Zakopane, ul. Stefana Żeromskiego 6A,
Małopolskie

pokaż numer telefonu

pokaż stronę www

Ocena firmy:

0/5 [ zobacz opinie ]

Informacje o firmie

Firma ElecTrick Krzysztof Folwarski oficjalnie na rynku jest już ponad 4 lata, nieoficjalnie już ponad 10 wówczas na zlecenia jeździłem jeszcze na rowerze :) 

Świadczymy ogólnie pojęte usługi elektryczne jednak jesteśmy otwarci na wyzwania i jeśli inni fachowcy was zbywają jest duża szansa, że my się podejmiemy. Zajmujemy się głównie instalacjami elektrycznymi oraz teletechnicznymi ( modernizacja, usuwanie awarii, montaż, projektowanie ), obsługą techniczną wspólnot mieszkaniowych oraz apartamentów na wynajem i wiele więcej.

Ponadto jesteśmy autoryzowanym serwisem oraz dystrybutorem ogrzewania elektrycznego pomieszczeń oraz wody i sterowników marek: Elektrotermia, Stiebel Eltron, Elektrobock, Glen Dimplex, Henimax, Jawo, Steffes.

 

Naszym drogowskazem są słowa Konfucjusza „Rób w życiu to co lubisz a nigdy nie będziesz musiał pracować”.

 

Z wyrazami szacunku ElecTrick Krzysztof Folwarski

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez RPP-EKO i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://ekolupka.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę