PORTAL BRANŻOWY OZE i OCHRONY ŚRODOWISKA. Nie może zabraknąć w nim Twojej FIRMY!!! Tutaj znajdziesz interesujących Cię partnerów biznesowych ich produkty i usługi. Złożysz im zapytanie ofertowe. Zlecisz odbiór odpadów. Zlecisz montaż instalacji fotowoltaicznej. Uzyskasz fachową pomoc od ekspertów branży.

 
 
 
 
Elektrociepłownia Bartos Sp. z o.o.
Czarnowska 56 C 26-065 Piekoszów Świętokrzyskie
722370994 marek.c@ecbartos.pl

Elektrociepłownia Bartos Sp. z o.o.

Informacje o firmie

polecana firma

Branże w których działa firma

Utylizacja , Odbiór odpadów , Biogazownie

Adres i dane kontaktowe:

26-065 Piekoszów, Czarnowska 56 C,
Świętokrzyskie

pokaż numer telefonu

Ocena firmy:

0/5 [ zobacz opinie ]

Informacje o firmie

Elektrociepłownia Bartos Sp. z o.o. posiada biogazownię utylizacyjno rolniczą o mocy 0,8 MWh która w sposób ekologiczny z odpadów  BIO produkuje biogaz z którego wytwarzana jest energia elektryczna i cieplna.

Jest firmą która w sposób kompleksowy i profesjonalny zagospodaruje odpady: spożywcze - uszkodzone przeterminowane, roślinne i zwierzęce, zgodnie z wymaganiami obowiązującymi zarówno w prawie polskim jak i w Unii Europejskiej.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt do rozpaku uszkodzonych lub przeterminowanych produktów o wydajności do 150 ton dziennie. Dzięki odpowiednio skonstruowanemu procesowi gospodarowania odpadami nasz zakład przygotowuje je w celu maksymalnego gospodarczego wykorzystania. Towar po przejściu przez nasz proces technologiczny staje się towarem niezdatnym do użytku i przybiera charakter odpadu z którego w procesie utylizacji Biogazownia wytwarza biogaz.

 

 

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez RPP-EKO i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://ekolupka.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę