PORTAL BRANŻOWY OZE i OCHRONY ŚRODOWISKA. Nie może zabraknąć w nim Twojej FIRMY!!! Tutaj znajdziesz interesujących Cię partnerów biznesowych ich produkty i usługi. Złożysz im zapytanie ofertowe. Zlecisz odbiór odpadów. Zlecisz montaż instalacji fotowoltaicznej. Uzyskasz fachową pomoc od ekspertów branży.

 
 
 
 
Fotowolt-Expert
Os. Centrum C 1/63 31-930 Kraków Małopolskie
573396620 kontakt@fotowolot-expert.pl

Fotowolt-Expert

Informacje o firmie

polecana firma

Branże w których działa firma

Usługi , Pozostałe , Pozostałe , Elektrownie słoneczne / Fotowoltaika / PV , Pozostałe , Magazynowanie energii , Budownictwo pasywne

Adres i dane kontaktowe:

31-930 Kraków, Os. Centrum C 1/63,
Małopolskie

pokaż numer telefonu

pokaż stronę www

Ocena firmy:

0/5 [ zobacz opinie ]

Informacje o firmie

  Zajmujemy się fotowoltaiką kompleksowo, od przygotowania projektu po finalny montaż. Zgłaszamy instalacje do zakładu energetycznego oraz pomagamy w uzyskaniu dotacji. Realizujemy projekty mikroinstalacji domowych jak i większe projekty dla firm. Naszym mottem jest solidność rzetelność oraz prawidłowe wykonanie instalacji zgodnie ze sztuką budowlaną.

Jako firma Fotowolt-Expert zajmujemy się również świadczeniem usług specjalistycznych w postaci:

  Mycie wysokociśnieniowe czyszczenie mechaniczne oraz konserwacja dachów budynków:

-usuwanie trwałych zabrudzeń 

-usuwanie glonów 

  Malowanie dachów agregatem hydrodynamicznym jak i tradycyjną metodą

-przygotowanie pod malowanie

-zabezpieczenie i usunięcie korozji 

-odtłuszczenie powierzchni przed malowaniem 

  

   Mycie wysokociśnieniowe oraz czyszczenie mechaniczne elewacji budynków:

-usuwanie trwałych zabrudzeń

-usuwanie glonów

  Malowanie elewacji agregatem hydrodynamicznym jak i tradycyjną metodą

 

 

  Mycie wysokociśnieniowe oraz czyszczenie mechaniczne kostki brukowej

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez RPP-EKO i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://ekolupka.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę