PORTAL BRANŻOWY OZE i OCHRONY ŚRODOWISKA. Nie może zabraknąć w nim Twojej FIRMY!!! Tutaj znajdziesz interesujących Cię partnerów biznesowych ich produkty i usługi. Złożysz im zapytanie ofertowe. Zlecisz odbiór odpadów. Zlecisz montaż instalacji fotowoltaicznej. Uzyskasz fachową pomoc od ekspertów branży.

 
 
 
 
OnGeo A. Łabaj sp.k.
Marcika 4 30-443 Kraków Dolnośląskie
503392404 kontakt@ongeo.pl

OnGeo A. Łabaj sp.k.

Informacje o firmie

polecana firma

Branże w których działa firma

Pozostałe , Szkolenia

Adres i dane kontaktowe:

30-443 Kraków, Marcika 4,
Dolnośląskie

pokaż numer telefonu

pokaż stronę www

Ocena firmy:

0/5 [ zobacz opinie ]

Informacje o firmie

Portal https://ongeo.pl to zestaw innowacyjnych narzędzi online. Dzięki nim zyskujesz dostęp do informacji na temat lokalizacji każdej nieruchomości w Polsce. OnGeo.pl znacząco ułatwia proces wyboru, wyceny, kupna i sprzedaży nieruchomości, bez względu na to, czy jest to dom, działka albo mieszkanie.

 W ramach platformy OnGeo.pl rozwijane są tematyczne serwisy takie jak:

    • OnGeo Raporty o terenie - narzędzie analityczne generujące zestawienia i mapy dotyczące wskazanego terenu z punktu widzenia inwestycyjnego i poznawczego terenu. W ciągu pięciu minut możliwe jest wygenerowanie raportu o danej działce / terenie zawierającego informacje o akutalnych MPZP, potencjalnych zagrożeniach: terenach zalewowych, osuwiskach, zanieczyszczeniu powietrza i wiele innych.

 

    • OnGeo API – serwis udostępniający usługi, interaktywnej mapy, wyszukiwarek działek i adresów oraz wiele innych przydatnych narzędzi mapowych i lokalizacji.

 

  • OnGeo Agro – serwis, w ramach którego realizowane są usługi pozyskiwania i przetwarzania danych dotyczących szkód w uprawach rolnych. Oferujemy możliwość wykonania nalotów samolotem lub dronem oraz opracowanie na bazie pozyskanych danych analizy uszkodzeń w uprawie w formie czytelnego Raportu.

Prezentacja video

 Odtwórz film, wybierając z listy:

  • 1 video - kliknij i zobacz
 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez RPP-EKO i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://ekolupka.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę