PORTAL BRANŻOWY OZE i OCHRONY ŚRODOWISKA. Nie może zabraknąć w nim Twojej FIRMY!!! Tutaj znajdziesz interesujących Cię partnerów biznesowych ich produkty i usługi. Złożysz im zapytanie ofertowe. Zlecisz odbiór odpadów. Zlecisz montaż instalacji fotowoltaicznej. Uzyskasz fachową pomoc od ekspertów branży.

 
 
 
 
RPP-EKO
Vetulani 38 33-100 Tarnów Małopolskie
607916454 biuro@rpp-eko.pl

RPP-EKO

Informacje o firmie

OUTSOURCING ŚRODOWISKOWY:

Szanowni Państwo,

Proponujemy współpracę w zakresie realizacji Państwa obowiązków jako przedsiębiorcy nałożonych przepisami ochrony środowiska. Możemy na stałe przejąć wszystkie lub wybrane obowiązki i reprezentować Państwa interesy przy wszelkich kontrolach firmy w zakresie ochrony środowiska. Pomagamy uporządkować dokumentację, sporządzić sprawozdania za lata poprzednie i bieżące, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Przykłady obowiązków, które możemy przejąć:

• wykonywanie wszelkich sprawozdań i ich terminowe składanie do organów administracyjnych,

• prowadzenie ewidencji odpadów

• aktualizacja lub uzyskanie niezbędnych pozwoleń środowiskowych

• regularne doradztwo z zakresu ochrony środowiska

• pilnowanie terminów obowiązywania pozwoleń

• pilnowanie terminów wykonywania pomiarów emisji

• analiza zmian prawnych dotyczących ochrony środowiska w Państwa działalności

• obsługa wszelkich procesów inwestycyjnych.

KORZYŚCI ?

• współpraca z nami pozwoli uniknąć bardzo wysokich kar za nieprzestrzeganie przepisów ochrony środowiska,

• naszym największym atutem jest doświadczenie i wysoka jakość usług,

• zatrudniamy specjalistów, którzy są absolwentami kierunków związanych z ochroną środowiska i posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne w sporządzaniu dokumentacji i opracowań w tej dziedzinie,

Działamy na rynku nieprzerwanie od 2006 roku!!!

NISZCZENIE DOKUMENTÓW:

W ramach usługi zapewniamy: przyjęcie zlecenia i realizację w dogodnym dla Państwa terminie, dojazd do Państwa Firmy naszym środkiem transportu, zważenie dokumentów w Państwa obecności, zapakowanie, zaplombowanie środka transportującego dokumentację przeznaczoną do zniszczenia. wystawienie protokołu odbioru, bezpieczny transport do miejsca zniszczenia dokumentów, zniszczenie dokumentów, wystawienie certyfikatu zniszczenia, utylizację powstałych odpadów. 

Usługi wykonujemy zgodnie z normami DIN 32757 w 3 stopniu tajności.

GWARANTUJEMY CAŁKOWITĄ NIECZYTELNOŚĆ POWIERZONYCH NAM DANYCH!!!!

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez RPP-EKO i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://ekolupka.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę