PORTAL BRANŻOWY OZE i OCHRONY ŚRODOWISKA. Nie może zabraknąć w nim Twojej FIRMY!!! Tutaj znajdziesz interesujących Cię partnerów biznesowych ich produkty i usługi. Złożysz im zapytanie ofertowe. Zlecisz odbiór odpadów. Zlecisz montaż instalacji fotowoltaicznej. Uzyskasz fachową pomoc od ekspertów branży.

 
 
 
 
Sparrow PV Sp. z o.o.
Solec 63B 00-409 Warszawa Mazowieckie
571303589 kontakt@sparrowpv.pl

Sparrow PV Sp. z o.o.

Informacje o firmie

polecana firma

Branże w których działa firma

Elektrownie słoneczne / Fotowoltaika / PV , Organizowanie źródeł finansowania

Adres i dane kontaktowe:

00-409 Warszawa, Solec 63B,
Mazowieckie

pokaż numer telefonu

pokaż stronę www

Ocena firmy:

0/5 [ zobacz opinie ]

Informacje o firmie

 

Naszą podstawową usługą jest pozyskiwanie finansowania na budowy farm PV. Kadra Sparrow PV, to osoby mające bogate, kilkunastoletnie  doświadczenie na rynku finansowania przedsiębiorstw i projektów inwestycyjnych.

 

Z sukcesem pozyskujemy kapitały z: banków, firm leasingowych, regionalnych funduszy pożyczkowych lub emisji obligacji.

 

Opracujemy dla Ciebie biznes plan, model finansowy projektu, aplikację kredytową.

Przejmiemy całość kontaktów z instytucją finansową, a Ciebie zaprosimy na podpisanie umowy kredytowej, pożyczki czy leasingu.

Jesteśmy skuteczni i wierzymy w to co robimy, dlatego za nasze usługi zapłacisz w formule success fee, dopiero po podpisaniu umowy o finansowanie.

Dodatkowo wspomagamy inwestorów w zakresie prowadzenia całego procesu inwestycyjnego w farmy PV poprzez pozyskiwanie niezbędnej dokumentacji, wybór generalnego wykonawcy, odbiorcy energii i ubezpieczenia farmy PV.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez RPP-EKO i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://ekolupka.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę