PORTAL BRANŻOWY OZE i OCHRONY ŚRODOWISKA. Nie może zabraknąć w nim Twojej FIRMY!!! Tutaj znajdziesz interesujących Cię partnerów biznesowych ich produkty i usługi. Złożysz im zapytanie ofertowe. Zlecisz odbiór odpadów. Zlecisz montaż instalacji fotowoltaicznej. Uzyskasz fachową pomoc od ekspertów branży.

 
 
 
 
Sun Flash Energy • fotowoltaika • klimatyzacje • pompy ciepła
aleja Niepodległości 2/7 39-300 Mielec Podkarpackie
602 699 299 fotowoltaika.sunflash@gmail.com

Sun Flash Energy • fotowoltaika • klimatyzacje • pompy ciepła

Informacje o firmie

polecana firma

Branże w których działa firma

Pompy ciepła , Elektrownie słoneczne / Fotowoltaika / PV

Adres i dane kontaktowe:

39-300 Mielec, aleja Niepodległości 2/7,
Podkarpackie

pokaż numer telefonu

pokaż stronę www

Ocena firmy:

0/5 [ zobacz opinie ]

Informacje o firmie

Fotowoltaika, pompy ciepła i klimatyzacja

Jesteśmy firmą z Mielca, która zajmuje się sprzedażą i montażem pomp ciepła, klimatyzacji oraz paneli fotowoltaicznych. Oferujemy pełen profesjonalizm, terminowość, a co najważniejsze solidność. Korzystając z naszej oferty możesz być pewien, że będziesz zadowolony. SunFlash stawia przede wszystkim na najwyższą jakość świadczonych usług, dzięki czemu w stu procentach dopasowuje się do wymagań wszystkich klientów. Nasza firma posiada bardzo bogatą ofertę, w której można znaleźć między innymi pompy ciepła split i monoblok, a także klimatyzacje split, multi-split i VRF.

Montaż pomp ciepła, klimatyzacji i paneli fotowoltaicznych

SunFlash instaluje i montuje pompy ciepła oraz klimatyzację z ogromną dokładnością i starannością, dlatego masz pewność, że będą doskonale działały przez wiele lat. Gwarantujemy najkorzystniejsze warunki współpracy oraz bardzo przystępną cenę. Jesteśmy firmą, której zależy przede wszystkim na zadowoleniu klientów, dlatego też robimy wszystko, aby każdy z nich był w pełni usatysfakcjonowany. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez RPP-EKO i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://ekolupka.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę