PORTAL BRANŻOWY OZE i OCHRONY ŚRODOWISKA. Nie może zabraknąć w nim Twojej FIRMY!!! Tutaj znajdziesz interesujących Cię partnerów biznesowych ich produkty i usługi. Złożysz im zapytanie ofertowe. Zlecisz odbiór odpadów. Zlecisz montaż instalacji fotowoltaicznej. Uzyskasz fachową pomoc od ekspertów branży.

 
 
 
 
Sunsate Wojciech Heidinger
R.Dmowskiego 27a 96-300 Żyrardów Mazowieckie
604419565 biuro@sunsate.pl

Sunsate Wojciech Heidinger

Informacje o firmie

polecana firma

Branże w których działa firma

Urządzenia , Pompy ciepła , Elektrownie słoneczne / Fotowoltaika / PV , Pozostałe , Magazynowanie energii

Adres i dane kontaktowe:

96-300 Żyrardów, R.Dmowskiego 27a,
Mazowieckie

pokaż numer telefonu

pokaż stronę www

Ocena firmy:

0/5 [ zobacz opinie ]

Informacje o firmie

Sunsate - oznacza nasycić słońcem. Naszą misją jest pomoc klientom w uzyskaniu niezależności i bezpieczeństwa energetycznego oraz dbałość o ochronę środowiska. Realizujemy instalacje fotowoltaiczne dla domu, gospodarstwa rolnego, a także biznesu. Współpracujemy z liderami branży przy realizowaniu instalacji fotowoltaicznych o dużych mocach. Usługę montażu świadczy zespół certyfikowanych instalatorów stale poszerzających warsztat umiejętności na szkoleniach dedykowanych instalatorom fotowoltaiki.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez RPP-EKO i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://ekolupka.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę