PORTAL BRANŻOWY OZE i OCHRONY ŚRODOWISKA. Nie może zabraknąć w nim Twojej FIRMY!!! Tutaj znajdziesz interesujących Cię partnerów biznesowych ich produkty i usługi. Złożysz im zapytanie ofertowe. Zlecisz odbiór odpadów. Zlecisz montaż instalacji fotowoltaicznej. Uzyskasz fachową pomoc od ekspertów branży.

 
 
 
 
WP Energy Sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/1302 80-958 Gdańsk Pomorskie
571870713 biuro@wpenergy.pl

WP Energy Sp. z o.o.

 • Poleć firmę:  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi. Opis i informacje o firmie znajdziesz pod adresem [link].

  Pozdrawiam [login]

 • Napisz do firmy:  Administratorem danych osobowych jest RPP-EKO i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności .


 • Zgłoś błąd:Informacje o firmie

polecana firma

Branże w których działa firma

Pompy ciepła , Elektrownie wiatrowe , Elektrownie słoneczne / Fotowoltaika / PV , Magazynowanie energii

Adres i dane kontaktowe:

80-958 Gdańsk, Wały Piastowskie 1/1302,
Pomorskie

pokaż numer telefonu

pokaż stronę www

Ocena firmy:

0/5 [ zobacz opinie ]

Informacje o firmie

WP Energy to firma specjalizująca się w systemach fotowoltaicznych i grzewczych. Zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji fotowoltaicznych dla domów oraz firm. Oferujemy projektowanie oraz budowę farm fotowoltaicznych, linii SN oraz stacji transformatorowych. W ramach naszej działalności instalujemy też domowe stacja ładowania samochodu elektrycznego. Do ogrzewania i chłodzenia domu polecamy powietrzne pompy ciepła. Zapewniamy pomoc w ich doborze oraz montażu. Oferujemy też wykonywanie systemów ogrzewania na podczerwień. Ponadto oferujemy Państwu magazyny energii oraz ekologiczne piece indukcyjne. Zapewniamy terminową i precyzyjną realizację wszystkich zleceń."
W ramach naszych usług oferujemy dobór systemu, instalacje, przyłączenie do sieci, pomoc w uzyskaniu dofinansowań.

Prezentacja video

 Odtwórz film, wybierając z listy:

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez RPP-EKO i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://ekolupka.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę